A Porzsákmester honlapja a legjobb felhasználói élmény érdekében sütiket (cookie) alkalmaz. Weboldalunk használatával jóváhagyod a sütik használatát. További tudnivalók
Szűrési feltételek: Az ár legalább 0 Ft. Az ár legfeljebb 0 Ft.
A kategóriában 18 termék van.
ár
név
dátum

Termékeink

Nilfisk gégecső

Nilfisk gégecső
Kedvencek közé!

GCS-Nilfisk-001
107405599
1db. komplett gégecső
2-4 munkanap

Alto Aero 20-01
Alto Aero 20-01 Inox
Alto Aero 20-11
Alto Aero 20-21
Alto Aero 21-01 PC INOX
Alto Aero 21-21
Alto Aero 25-11
Alto Aero 25-21
Multi 20
 

8 490 Ft
Plussz+Mínusz
Nilfisk gégecső

Nilfisk gégecső
Kedvencek közé!

GCS-Nilfisk-002
82214700
1db.komplett gégecső
15-20 munkanap

Coupé
Coupé Neo
Coupé Neo Extra
Coupé Neo Parquet
Coupé Special
 

6 490 Ft
Plussz+Mínusz
Nilfisk gégecső

Nilfisk gégecső
Kedvencek közé!

GCS-Nilfisk-003
9000846858 (1081601336)
1db. komplett gégecső
2-4 munkanap

GD930/S2

21 990 Ft
Plussz+Mínusz
Nilfisk gégecső

Nilfisk gégecső
Kedvencek közé!

GCS-Nilfisk-004
22301500
1db. komplett gégecső
2-4 munkanap

King 510
King 520
King 530
King 540
King Special
Mocca
King Pelican
Great Dane
King Home
King HygienicGS80
GS 80
GM80
GM 80
GM80B
GM 80B
GM80C
GM 80C
GM80 Limited Edition
GMP80/38
GM80H
GM 80H
GS80 SAC
GM 80 SAC
GM80PR
GM 80PR
GM82
GM83
GM 82
GM 83
GS84
GS 94
GS82
GS83
GS 82
GS 83 G90
G90 Allergy Vac
GM90
GM 90
GM90P
GM 90P
GS90
GS 90
GS90C
GS 90C
GS90P
GS 90P
GM 200 series
GM 210
GM 300
GM 310
GM310
GM 320
GM320
GM 330
GM330
GM 310 Silver
GM310 Silver
GM 300 Spring
GM300 Spring
GM 300 Key account
GM300 Key Account
GM 400
GM 400 Bronze
GM400 Bronze
GM400 Silver
GM 400 Silver
GM400 Gold
GM 400 Gold
GM 405
GM405
GM 410
GM410
GM 415
GM415
GM 420
GM420
GM 425
GM425
GM 430
GM430
GM 400 Time
GM400 TimeGM500
GM510
GM 510
GM599
 
 

17 990 Ft
Plussz+Mínusz
Nilfisk gégecső

Nilfisk gégecső
Kedvencek közé!

GCS-Nilfisk-023
30050419
1db. komplett gégecső
15-20 munkanap

Action Plus
Action Plus Parquet
Action Plus Pet PACK
Action Plus Special
Action A100
Action A200
Action A300
Action A400
Bravo
Bravo HE
Bravo Parquet
Bravo Pet Pack
Bravo Special
 

5 990 Ft
Plussz+Mínusz
Nilfisk gégecső

Nilfisk gégecső
Kedvencek közé!

GCS-Nilfisk-006
12041500, 316936
1db. komplett gégecső
2-4 munkanap

GA 70
GM 80
GM 90
GS 80
GS 84
GS 90
GS 90C
King GM 510
King GM 520
King GM 530
King GM 540
KingHome
KingHygienic
Pop GM 90

7 990 Ft
Plussz+Mínusz
Nilfisk gégecső

Nilfisk gégecső
Kedvencek közé!

GCS-Nilfisk-007
1407990020
1db. komplett gégecső
5-10 munkanap

GD110 Viking

18 990 Ft
Plussz+Mínusz
Nilfisk gégecső

Nilfisk gégecső
Kedvencek közé!

GCS-Nilfisk-008
302000473, 107409976
1db. komplett gégecső (3.95m)
2-4 munkanap

ATTIX 30-01
ATTIX 30-11 PC
ATTIX 30-21 PC
ATTIX 30-21 XC

15 990 Ft
Plussz+Mínusz
Nilfisk gégecső

Nilfisk gégecső
Kedvencek közé!

GCS-Nilfisk-010
1406430500, 433959
1db. komplett gégecső
2-4 munkanap

UZ934
GWD375-2

10 990 Ft
Plussz+Mínusz
Nilfisk gégecső

Nilfisk gégecső
Kedvencek közé!

GCS-Nilfisk-012
1402782500
1db. komplett gégecső
2-4 munkanap

GD930
GD930S2

25 990 Ft
Plussz+Mínusz
Nilfisk gégecső

Nilfisk gégecső
Kedvencek közé!

GCS-Nilfisk-015
1470285500
1db. gégecső (markolat nélkül)
2-4 munkanap

Extreme X100
Extreme X110
Extreme X150
Extreme X200
Extreme X210
Extreme X300
Extreme X300C
Extreme Eco
Extreme Free

17 990 Ft
Plussz+Mínusz
Nilfisk gégecső

Nilfisk gégecső
Kedvencek közé!

GCS-Nilfisk-016
12018001, 433960
1db. komplett gégecső
2-4 munkanap

GD910
GM200
GM300
GM300 Spring
GM310
GM310 Silver
GM320
GM330
GM400
GM400 Bronze
GM400 Gold
GM400
GM400 Silver
GM400 Time
GM405
GM410
GM415
GM420
GM425
GM430
GM Action
GM Arnoldi
GM Seasons
GM Siena
King Key Acc 18360061
King Key Acc 18360071
King Key Acc 18360111
King Key Acc 18360112
King Key Acc 18360121
King Key Acc 18360151251
King Key Acc 18360174
King Key Acc 18360194
King Key Acc 18360201
King Key Acc18360221222
King Key Acc 18360231
King Key Acc 18360241
GMXTRA
King 510
King 520
King 530
King 540
King Great Dane
King Home
King Hygienic
King keyacc Old
King Pelican
King Special
Mocca
BUSINESS
CDB3050
CDF2040
FAMILY
GD910
GD2000
GDP2000
GDS2000
HDS2000
 

10 990 Ft
Plussz+Mínusz
Nilfisk gégecső

Nilfisk gégecső
Kedvencek közé!

GCS-Nilfisk-019
1470283500
1db. komplett gégecső
2-4 munkanap

X 100
Extreme X100
X 110
Extreme X110
X 150
Extreme X150
X 200
Extreme X200
X210
Extreme X210

22 990 Ft
Plussz+Mínusz
Nilfisk gégecső

Nilfisk gégecső
Kedvencek közé!

GCS-Nilfisk-020
126481138
1db. vizes cső (6m)
2-4 munkanap

Gerni Classic1003
Gerni Classic1003S
Gerni Classic1103EFL
Gerni Classic1104
Gerni Classic1153
Gerni Classic1153PC
Gerni Classic 1204 PC
Gerni Classic 1204 PAD
C10045
C10045 PC
C11025
C11025 AXTRA
C11025 PCXTRA
C11025 PXTRA
C11025 XTRA
C11027 XTRA
C1102 PROMO
C10055
C10055 PC
C10056
C1103
 

11 990 Ft
Plussz+Mínusz
Nilfisk gégecső

Nilfisk gégecső
Kedvencek közé!

GCS-Nilfisk-021
1470765500
1db.komplett gégecső
2-4 munkanap

Extreme X100
Extreme X110
Extreme X150
Extreme X200
Extreme X210
Extreme X300
Extreme X300C
Extreme Eco
Extreme Free
 

24 990 Ft
Plussz+Mínusz
Nilfisk gégecső

Nilfisk gégecső
Kedvencek közé!

GCS-Nilfisk-025
107406115, PM4651
1db. komplett gégecső
beszerzés alatt!

AERO 20-01
AERO 20-11
AERO 20-01 INOX
AERO 20-21 INOX
AERO 25-11
Buddy 15
Buddy 18
 

9 990 Ft
A termék nem elérhető
Nilfisk komplett gégecső

Nilfisk komplett gégecső
Kedvencek közé!

GCS-Nilfisk-022
433960
1db. komplett gégecső
2-4 munkanap

Family
Business
GDS1010
GD2000
HDS1010
GD1010
HDS1005
 
 

9 990 Ft
Plussz+Mínusz
Nilfisk komplett gégecső

Nilfisk komplett gégecső
Kedvencek közé!

GCS-Nilfisk-026
1000189
1db. komplett gégecső
2-4 munkanap

GD910
VP300
VP300 HEPA
GD111
VP600
Saltix10

8 990 Ft
Plussz+Mínusz

Nilfisk gégecső